Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Zespół Dżem wystąpił dla turkowian. Dni Turku i Gminy Turek zakończone!

dzem

Dobiegły końca Dni Turku i Gminy Turek. Zakończył je koncert zespołu Dżem. Ze względu na ulewę wcześniejszy występ Margaret został przerwany. Dla turkowian nie wystąpiła również grupa Highwave. Na szczęście kultowy Dżem pojawił się na scenie, a tłumy ludzi były zachwycone.

Dni Turku i Gminy Turek trwały trzy dni, podczas których organizatorzy zapewnili mieszkańcom wiele niezapomnianych atrakcji. Zwieńczeniem tegorocznej imprezy był występ zespołu Dżem. Prawie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy grupa zaśpiewa dla turkowian. Ostatecznie udało się. Przybyli na Ośrodek Sportu i Rekreacji mogli wysłuchać znanych utworów i zobaczyć swoich idoli. Wspólne śpiewanie, wzruszenie i brawa były idealnym dowodem na to, że w tym roku Dni Turku i Gminy Turek były naprawdę udane.

Tuliszków: Zakończenie Dni Tuliszkowa w rytmie dis...
Wideo: Ulewa pokrzyżowała szyki podczas Dni Turku ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.