Tuliszków: Zakończenie Dni Tuliszkowa w rytmie disco!

disco

Popołudnie w marszowym rytmie orkiestr dętych, a wieczór w rytmie disco – tak wyglądało zakończenie tegorocznych Dni Tuliszkowa.

Po pełnym wrażeń popołudniu, przeglądzie orkiestr i kulinarnych zmaganiach sołectw wieczór w Tuliszkowie wypełniła muzyka lekka, łatwa i przyjemna. Pod sceną można było pobujać się w rytmach muzyki disco. Jako pierwszy wystąpił zespół Menago. Podczas ich występu nie mogło zabraknąć takich utworów jak „W górę ręce!” czy „Mąż”. Widownia była już rozgrzana, kiedy na scenie pojawiły się kolejne gwiazdy – grupa Menelaos. Po nich każda z pań usłyszała „Niespotykany kolor oczu masz”, bo nadeszła pora na występ zespół Delfis. Niedzielny wieczór zakończył koncert wykonawców przeboju „Ona czuje we mnie piniądz” – zespołu Łobuzy.

To była smaczna i muzyczna niedziela. Do zobaczenia za rok.

Władysławów: Mieszkańcy Leonii i Natalii wolą elek...
Wideo: Zespół Dżem wystąpił dla turkowian. Dni Tur...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.