Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

400 tys. zł na realizację zadań publicznych od województwa. "Kawęczyńskie Forum Rodziców" oraz "Koniczynka" z dotacjami

pln

Już jutro członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Maciej Sytek podpisze z organizacjami pozarządowymi z subregionu konińskiego umowy na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji. Wsparcie otrzymają między innymi Stowarzyszenie "Kawęczyńskie Forum Rodziców" w Kawęczynie oraz Stowarzyszenie "Koniczynka" w Władysławowie.

8 czerwca o godz. 12.30 w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie przy ul. Sosnowej 14, Maciej Sytek, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisze z organizacjami pozarządowymi z subregionu konińskiego umowy na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji. Wsparcie dla przedsięwzięć wyłonionych w ramach otwartego konkursu ofert przyznał Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Na realizację w tym roku zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji w budżecie przeznaczono 400 tys. zł. W odpowiedzi na ogłoszony otwarty konkurs, do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu wpłynęło 80 ofert. Środki przyznano organizacjom pozarządowym na realizację 41 zadań, w tym 7 z subregionu konińskiego. Beneficjentami są między innymi Stowarzyszenie "Kawęczyńskie Forum Rodziców" w Kawęczynie oraz Stowarzyszenie "Koniczynka" w Władysławowie.

Chodnik przy Słonecznej gotowy
Kolejne próby oszustw metodą "na policjanta"

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.