Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przykona: Podziękowania dla Władysława Misiaka z okazji 20-lecia pełnienia funkcji sołtysa

Wladyslaw-Misiak

Gratulacje oraz stosowny upominek otrzymał podczas dzisiejszej tj. 8 czerwca sesji Rady Przykony sołtys sołectwa Sarbice Władysław Misiak. Z okazji Jubileuszu 20-lecia pełnienia funkcji otrzymał on okolicznościowe podziękowania oraz statuetkę.

„W imieniu Samorządu Gminy Przykona składamy Panu wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie, troskę i pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz za gospodarne i odpowiedzialne dbanie o sprawy publiczne. Życzymy zadowolenia z dalszej pracy społecznej na rzecz Sołectwa a w życiu osobistym dużo radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń”- te oto podziękowania otrzymał sołtys sołectwa Sarbice.

Władysław Misiak swoją funkcję pełni już od 20 lat. W tym czasie znacznie przysłużył się dla społeczeństwa, a swoją pracę wykonuje nienagannie.
 

Nowa struktura sił odwodowych województwa wielkopo...
Przedstawiciel ambasady amerykańskiej David Orton ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.