Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm.Turek: Grabieniec świętował aktywnie

Grabieniec

Jak daleko można rzucić starym kaloszem? Ile fasolek zmieściło się w szklanej butelce i czy łatwo jest trafić marchewką do czerwonego buta? Odpowiedzi na takie pytania szukała niemal setka uczestników sobotniego festynu z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego na placu obok świetlicy wiejskiej na Grabieńcu.

Zebranych mieszkańców powitali: sołtys Stanisław Majcherek, wójt Karol Mikołajczyk i radny RG Michał Kocik. Na wszystkie dzieci czekały darmowe atrakcje: dmuchańce, popcorn, wata cukrowa, napoje czy lody. Upał nie przeszkodził dzieciakom w ochoczym udziale w zabawach i konkursach, prowadzonych przez radnego Michała Kocika. Największe emocje wzbudził wspomniany rzut kaloszem. Wszystkie dzieci otrzymały paczki i słodycze. Nie mogło zabraknąć malowania buziek. Dorosłym serwowano mrożoną kawę z mlekiem, dużym zainteresowaniem cieszyły się ciasta przygotowane przez miejscowe gospodynie.

Gimnazjaliści z „Piątki” na biwaku w ramach kampan...
Powiatowy Rajd Rekreacyjny ścieżkami dydaktycznymi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.