Adrian Skopiński we fryzjerskiej czołówce świata. Powalczy o finał w Nowym Jorku

Adrian Skopiński

Pochodzący z Turku Adrian Skopiński już nie raz pokazywał, że jeśli chodzi o fryzjerstwo chce sięgać po najwyższe miejsca. Tym razem znalazł się wśród setki najlepszych fryzjerów z całego świata, którzy walczą o awans do finału prestiżowego konkursu Davines Talent Green House.

Fryzjerzy mieli do przygotowania pracę na dowolny temat. Adrian zdecydował się na połączenie dwóch bardzo odmiennych klimatów. Połączył inspiracje elfami z fryzurami jakie popularne były w latach 80. i 90. To jak zestawienie postaci z „Władcy Pierścieni” oraz wykreowaną przez Ewę Kasprzyk postać pani Wolańskiej z kultowej komedii „Kogel Mogel”. Jego praca w zestawieniu z oryginalną urodą modelki dała piorunujący efekt, który został doceniony na świecie.

Pierwszy etap zakończył się dla Adriana Skopińskiego sukcesem. Spośród 1600 zgłoszeń wybrano setkę, która przeszła do kolejnego etapu – wśród nich jest również fryzjerski talent z Turku. Ostatnim przystankiem w rywalizacji będzie finał, który pod koniec roku odbędzie się w Nowym Jorku. Wezmą w nim udział zaledwie trzy osoby.

Trzymamy kciuki!
Malanów: Międzypokoleniowa integracja na Dzień Kob...
Tuliszków: Dzień Kobiet pełen piękna, wiedzy i sma...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.