Akcja poboru krwi z andrzejkową niespodzianką

Akcja Poboru Krwi

Za nami kolejna udana akcja zorganizowana przez Klub SHDK RP „Górnik”. Tym razem udało się zebrał łącznie 23,85 litrów krwi dla osób potrzebujących. Była również niespodzianka.

Akcja poboru krwi odbyła się w piątek, 8 listopada w godzinach od 8.00 do 11.00 w Hostelu Barbórka. Podczas inicjatywy chętnych, by podzielić się życiodajnym płynem było 58 Ostatecznie krew oddały 53 osoby. Do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu ostatecznie przewiezione będzie 23,85 litrów krwi.

Wśród osób, które wzięły udział w akcji wylosowano voucher na Bal Andrzejkowy dla pary. Bal odbędzie się w Hostelu Barbórka w dniu 23 listopada br. Nagrodę otrzymał Leszek Białas. Sponsorem vouchera jest właściciel firmy PPHU UNICORN T&T i Hostelu Barbórka Pan Tomasz Wroniak.
Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Placówek ...
Lekcja z Wiedzy o Społeczeństwie w Starostwie Powi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.