Akcja poboru krwi w OSP Turek. Zapraszamy!

akcja poboru krwi

Klub HDK PCK im.Św.Floriana w Turku organizuje w dniu 28 lutego na otwartą akcję Honorowego Krwiodawstwa. Wszystkich chętnych, by pomóc potrzebującym zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu.

Rejestracja dawców odbywać się będzie w sali OSP przy ulicy 3 maja w Turku w godzinach od 9.00 do 12.00. Akcję obsługuje personel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, a zorganizowana przez Klub HDK PCK im. Św. Floriana przy OSP Turek. Podczas inicjatywy zapewnione będą wszelkie środki ochrony związane z covid-19.

Aby oddać krew trzeba mieć skończone 18 lat, należy stawić się w ogólnym dobrym stanie zdrowia, będąc po śniadaniu i mieć przy sobie dowód tożsamości.

Zapraszamy i prosimy o dar życia, jakim jest płynna tkanka - krew, której nie można zastąpić żadną substancją wytworzoną sztucznie.

Radio ZET u Joli z Turku. Słuchaczka wygrała
Zestaw kosmetyków do stóp

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.