Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Ambro Express z tytułem Firmy Roku 2019

Ambro Express Firma Roku 2019

Tradycyjne spotkanie noworoczne samorządów powiatu tureckiego to okazja do nagrodzenia wyróżniający się przedsiębiorstw. Tym razem zaszczytny tytuł Firmy Roku 2019 powędrował do Ambro Express.

Firma Ambro Express rozpoczęła swoją działalność w październiku 2018 roku. Jej głównym udziałowcem jest spółka Ambro Logistics, która zajmuje się transportem międzynarodowym, logistyką kontaktową oraz importem aut osobowych. Ambro Logistics to firma rodzinna w osobie Janusza Ambroziaka, Marcina Ambroziaka i Jordana Zakolskiego. Do projektu zaproszeni zostali także Piotr Majtka i Wojciech Leske.

W całej Polsce firma dysponuje ponad 20 oddziałami, co pozwala skutecznie oraz terminowo doręczać i odbierać przesyłki klientów. Centralna sortownia zlokalizowana jest w Przykonie. Firma dba także o swój rozwój - jeszcze w tym roku Ambro Express planuje zwiększyć liczbę kurierów o 40 proc.

-Dziękujemy za tak ogromne wyróżnienie. Z pewnością jest ono dla nas bardzo motywujące, powoduje że nie spoczniemy tylko na tym konkursie. Nasze granice sięgają dalej. Trzymajcie Państwo kciuki za Gazelę Biznesu. Czym dokładnie się zajmujemy? Proszę postawić nas na równi z takimi firmami, jak DPD, DHL, UPS czy In Post. Z taką różnicą, że jesteśmy jedyną w Polsce firmą kurierską z całkowicie polskim kapitałem- mówił podczas wydarzenia Piotr Majtka.

Wojciech Leske podziękował serdecznie za ciężką pracę pracownikom, partnerom biznesowym, przewoźnikom, kurierom, klientom oraz wspólnikom bez których odebranie wyróżnienia nie byłoby możliwe. 

Wideo: Rolnik Roku mieszka w Rzechcie. Radosław Kl...
Wideo: Ryszard Bartosik Człowiekiem Roku Powiatu T...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Mayones w sobota, 08 lutego 2020 09:34

Gratulacje Panowie. Powodzenia i dalszego rozwoju życzę.

Gratulacje Panowie. Powodzenia i dalszego rozwoju życzę.
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.