Andrzej Piaseczny i Czerwone Gitary na zakończenie Dni Turku i Gminy Turek

Czerwone Gitary

Dobiegły końca długo wyczekiwane Dni Turku i Gminy Turek. Emocji i atrakcji dla mieszkańców było wiele- zarówno tych sportowych, jak i muzycznych. Na zakończenie wydarzenia na scenie wystąpili Czerwone Gitary i Andrzej Piaseczny.

Już na samym początku dla miłośników aktywnego wypoczynku nie zabrakło niespodzianek. Organizatorzy przygotowali bowiem rajd rowerowy, a na najmłodszych czekał Runmageddon o czym przeczytać można TUTAJ

Wyjątkowym powodzeniem cieszył się park rozrywki oraz stoiska gastronomiczne, które odwiedzić można było na terenie Ośrodku Sportu i Rekreacji. Dzieci miały okazję skorzystać ze światu zabaw dla najmłodszych oraz wziąć udział w eko- warsztatach.

Nie zabrakło pokazu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej „Ogniki”. Mali druhowie doskonale wiedzą, jak postępować w razie niebezpieczeństwa, jak gasić ogień oraz udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

W dniu wczorajszym na scenie zobaczyliśmy Cross Road, Ornette oraz Kobranockę. Dzisiaj natomiast jako pierwszy pojawił się zespół 3 po Trzy. Tę grupę muzyczną tworzy trzech pasjonatów muzyki: Marcin Kwietniewski - gitara bas, Paweł Majewski - gitara elektryczna i Paweł Wierzbicki - perkusja. Grupa powstała we wrześniu 2020 roku. Obok wymienionych zespół wspomaga młodzież - podopieczni Anety Janiak, nauczycielki muzyki w Szkole Podstawowej nr 5. Wokal w „3 po trzy” prezentują Hania Harasna, Nina Kostrzewa i Mateusz Maćczak. Repertuar grupy jest zróżnicowany- od popu, przez swing po jazz.

Publiczność doskonale bawiła się przy dźwiękach Czerwonych Gitar. Ten jeden z najpopularniejszych polskich zespołów lat sześćdziesiątych powstał w Gdańsku w styczniu 1965. Pierwsze koncerty miały miejsce w sopockim klubie "Non-Stop", zaś niebawem grupa nagrała pierwszy singiel Bo Ty się boisz myszy.

Całą imprezę zakończył występ Andrzeja Piasecznego. Polski piosenkarz i autor tekstów znany jest od dawna jako jedna z gwiazd sceny muzycznej. Nie trzeba nikomu przedstawiać jego twórczości, a świadczy o tym choćby publiczność, której nie zabrakło podczas występu na tegorocznych Dniach Turku i Gminy Turek.
Przykona: OSP Boleszczyn zwycięża w zawodach sport...
Dobra: Dziękczynienie za rolniczy trud, czyli trad...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Autor w poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:12

Panie Piasek za ten tekst chamski jebać biedę straciłem do Pana szacunek

Panie Piasek za ten tekst chamski jebać biedę straciłem do Pana szacunek
Gość - Jack w poniedziałek, 15 sierpnia 2022 17:09

Tragedia ,impreza dla emerytów.

Tragedia ,impreza dla emerytów.
Gość - Moje w wtorek, 16 sierpnia 2022 08:42

Serio! Raczej dla dzieciarni. A szanowny Jack to co by chciał? Podsiadło, Kwiatkowskiego czy Darię, a może Zawiało i Sanah. To raczej są biletowane koncerty, kup, zapłać i jedź. Dla emerytów tu nic nie było. Kupowanie śmieciowego żarcia to domena rodziców obecnych "bombelków". Karuzele itd.to samo. To impreza dla wszystkich mieszkańców. Taki nowoczesny, z dużymi wymaganiami Jack za dostosowaną pod siebie imprę, płaci ze swoich.
A Gość-Autor to zdaje sobie sprawę, że Piasek ma w poważaniu twój szacunek, chodzisz na darmowe koncerty-jesteś miernym fanem. Czyżby kolejny święto je bli wy...

Serio! Raczej dla dzieciarni. A szanowny Jack to co by chciał? Podsiadło, Kwiatkowskiego czy Darię, a może Zawiało i Sanah. To raczej są biletowane koncerty, kup, zapłać i jedź. Dla emerytów tu nic nie było. Kupowanie śmieciowego żarcia to domena rodziców obecnych "bombelków". Karuzele itd.to samo. To impreza dla wszystkich mieszkańców. Taki nowoczesny, z dużymi wymaganiami Jack za dostosowaną pod siebie imprę, płaci ze swoich. A Gość-Autor to zdaje sobie sprawę, że Piasek ma w poważaniu twój szacunek, chodzisz na darmowe koncerty-jesteś miernym fanem. Czyżby kolejny święto je bli wy...
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.