Atrakcje i niespodzianki dla mieszkańców podczas Dni Dobrej

Dni Dobrej

W sobotę, 8 czerwca rozpoczęły się Dni Dobrej. Od samego rana organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji. Dzieci i młodzież najlepiej bawiły się jednak popołudniu, kiedy na wyspie w parku w Długiej Wsi wybrzmiała muzyka.

Zawody wędkarskie, Otwarte Zawody Sportowo- Pożarnicze MDP oraz inscenizacja potyczki wojennej to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na Dni Dobrej. Oprócz tego chętni mogli wziąć udział w turnieju strzeleckim oraz zawodach wędkarskich.

Zabawa obfitująca w muzykę oraz niespodzianki rozpoczęła się popołudniu. Po oficjalnym otwarciu imprezy nastąpiło nadanie tytułów dla zasłużonych o czym przeczytać możemy TUTAJ.

Dzieci i młodzież czekały na dmuchane place zabaw, wspólne spędzenie czasu z animatorami oraz występy artystyczne. Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści, a na zakończenie odbyła się zabawa taneczna z DJ Maciek oraz Disco Polo Show.
Zapraszamy do udziału w konkursie „Portret Wielkop...
Dobra: Wyjątkowe wyróżnienia, dla wybitnych postac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.