Beata Modrzejewska z tytułem Osobowość Roku 2020

Beata Modrzejewska

Miło nam poinformować, że Pani Beata Modrzejewska-prezes stowarzyszenia otrzymała w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego tytuł Osobowość Roku 2020 w kategorii „Kultura”.

W piątek, 27 sierpnia, podczas uroczystej gali Osobowość Roku 2019/20 zorganizowanej przez Polska Press, Odział w Poznaniu, wręczono liczne nagrody zasłużonym Wielkopolanom. W gronie zasłużonych Wielkopolan znalazła się Pani Beata Modrzejewska, która w kategorii „KULTURA” zajęła I miejsce w powiecie tureckim i otrzymała tytuł Osobowość Roku 2020.

Pani Beata była nominowana do plebiscytu Głosu Wielkopolskiego Osobowość Roku 2020 za: projekt „Władysławów miejscem trzech kultur”, który zdobył uznanie jurorów i dzięki temu została laureatką konkursu Narodowego
Centrum Kultury „Odkryj Swój Skarb”. Plebiscyt daje możliwość, aby docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Głosami Czytelników zostaje przyznany tytuł "OSOBOWOŚĆ ROKU 2020".

Pani Beacie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej, jak i społecznej.
Kolejni piraci drogowi pozbawieni prawa jazdy
Brudzew: Festyn w Chrząblicach w ostatnią niedziel...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.