Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Bezpłatny webinar na temat wspierania przedsiębiorczości w gminie Kawęczyn

webinar

Gmina Kawęczyn zaprasza na bezpłatny webinar, którego tematem będzie wspieranie przedsiębiorczości na jej terenie.

Jesteś przedsiębiorcą z terenu gminy Kawęczyn a może planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej na tym terenie? Samorząd przygotował specjalną propozycję i zaprasza na bezpłatny webinar dotyczący możliwości wspierania przedsiębiorczości na terenie gminy Kawęczyn. Podczas tego spotkania Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Turku przy współpracy z Urzędem Gminy w Kawęczynie przekażą solidną dawkę wiedzy i informacji dot. dostępnych instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców i osób planujących własne projekty biznesowe.

Osoby zainteresowane webinarem mogą przesyłać informacje o chęci udziału na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Malanów: Żurek dla każdego. Spontaniczna akcja pr...
Gm.Turek: Zderzenie dwóch aut w Szadowie Księżym

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.