Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła w nietypowej odsłonie

Kiermasz Online

Kiermasz rękodzieła organizowany tradycyjnie już przez Turkowską Unię Rozwoju na stałe wpisał się w kalendarz przedświątecznych wydarzeń. Tym razem jednak kramy wystawców nie stanęły na zewnętrz, a całość jarmarku przeniosła się do wirtualnej przestrzeni. Bożonarodzeniowej magii jednak nie brakowało.

Wśród wystawców bożonarodzeniowego kiermaszu byli lokalni rękodzielnicy, wytwórcy i producenci unikatowych wyrobów. Internautom życzenia złożyli między innymi wójtowie Malanowa, Gminy Turek, Przykony, Brudzewa czy Dobrej. Była to doskonała okazja, aby znaleźć niepowtarzalne prezenty świąteczne i sprawić bliskim radość.

Występy zespołów muzycznych takich, jak Kawęczyniacy, Zgoda, Amigos, Koleżeńska Grupa Lokalna oraz małych artystów stały się doskonałym dopełnieniem kiermaszu i wprowadziły wszystkich w bożonarodzeniową atmosferę.

Fot. Turkowska Unia Rozwoju

 

Ryszard Bartosik pełnomocnikiem PiS w powiecie tur...
W parku trwają odbiory techniczne. Otwarcie coraz ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.