Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Budowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby OSP Krwony

OSP Krwony

W dniu 7 grudnia 2021 roku Prezes OSP Krwony – Wiesław Mankiewicz podpisał umowę dotacji z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, reprezentowanym przez Zastępcę Prezesa Zarządu Aleksandrę Durkowską oraz Kierownika Działu Ochrony Powietrza, Powierzchni Ziemi i Gospodarki Wodnej Paulinę Palicką na realizację przedsięwzięcia pn. „Budowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby OSP Krwony” w ramach naboru wniosków na przedsięwzięcia z zakresu ochrony powietrza wspierające działalność ochotniczych straży pożarnych.

Przedsięwzięcie obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 6,29kW składającej się z 17 sztuk paneli o mocy 370Wp każdy z osprzętem – inwerter, okablowanie, konstrukcja mocująca, instalacja po stronie stałonapięciowej DC systemu fotowoltaicznego.

Wykonawcą prac był ELEKTRO – INSTAL Waldemar Jankowiak

Wartość przedsięwzięcia : 30.504,00 zł

Wartość dofinansowania: 27.198,00 zł

Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków własnych – 3.306,00 zł.

Przedsięwzięcie pn. „Budowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby OSP Krwony” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

źródło: brudzew.pl

Dobra: Bożonarodzeniowy jarmark pełen atrakcji
„Ekologia w domu i zagrodzie”, czyli Koła Gospodyń...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.