Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Dzień Babci i Dziadka w Galewie

Dzień Babci i Dziadka w Galewie
Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które na dobre zadomowiły się w naszym kraju i mają stałą datę - co roku wypadają w tych samych dniach - 21 i 22 stycznia. Warto więc zawczasu przygotować prezent i złożyć życzenia.
 
 
W piątek, 20 stycznia do Szkoły Podstawowej w Galewie bardzo licznie przybyli babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. W swoim programie artystycznym dzieci zaprezentowały: mini przedstawienie „Na polanie w lesie”, wiersze, piosenki i taniec. Wszystkie wnuki własnoręcznie wykonały dla swoich ukochanych dziadków laurkę i pachnący upominek – lawendową świecę. 
 
Goście z dumą i wzruszeniem przyglądali się występom dzieci i nagrodzili je wielkimi brawami. „Kochani dziadkowie, dziękujemy wam bardzo za cierpliwość oraz czas i prosimy dalej rozpieszczajcie nas.” 
Uczniowie z Kaczek trenowali z wojskiem
Tuliszków: Dawna plebania zamieniła się w muzeum

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.