Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Festyn pełen atrakcji w miejscowości Krwony

Piknik Krwony

Koło Gospodyń Wiejskich w Krwonach specjalnie z myślą o mieszkańcach zorganizowały pełen atrakcji festyn. Nie zabrakło niespodzianek dla dzieci i pysznego jedzenia.

Wydarzenie miało miejsce 26 września. Sołectwo Krwony i Bogdałów Kolonia zadbały o smakowity poczęstunek, który od razu znalazł swoich zwolenników.

Na dzieci czekało szaleństwo na dmuchanych placach zabaw, animacje pełne gier i konkursów oraz zabawy z Kubusiem Puchatkiem.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej przekazali chętnym wiedzę na temat swojej pracy oraz pokazali jak wygląda sprzęt pozwalający ratować życie i mienie ludzi.

Maluchy miały okazję nasycić się kolorową watą cukrową oraz wspólnie z rodzicami wytańczyć się przy muzyce i zintegrować z innymi mieszkańcami Krwon i okolic.

Wydarzenie było także okazją dla chętnych, by zaszczepić się przeciw COVID - 19.
Jedyny taki koncert już w piątek. Zapraszamy do Br...
Zapraszamy na Integracyjny Rajd Pieczonego Ziemnia...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.