Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Inwestycja za ponad 100 tys. na boisku w Galewie

Brudzew

Gmina Brudzew znalazła się wśród beneficjentów wojewódzkich programów „Deszczówka” i „Deszczówka II”. Za otrzymane środki w Galewie powstanie system magazynowania wody opadowej.

Zadanie, na które samorząd gminy Brudzew otrzymał dofinansowanie polegać będzie na budowie systemu podziemnego magazynowania wody opadowej na potrzeby instalacji nawadniającej płytę boiska przy Szkole Podstawowej w Galewie. Kwota przyznanych środków to 110,7 tys. zł. Dotacje przekazane zostały w związku z programem retencjonowanie i wykorzystywania wód opadowych z dachów obiektów użyteczności publicznej na terenie województwa wielkopolskiego „Deszczówka”. Środki pochodzą z budżetu Województwa Wielkopolskiego.

Uroczyste podpisanie umów z udziałem Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego miało miejsce 27 lipca w Odolanowie.

Gminne Spółki z dotacjami na bieżące utrzymanie wó...
Syreny zawyją w powiecie tureckim. 79. rocznica wy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.