Brudzew: Jarmark Bożonarodzeniowy z masą atrakcji

Brudzew

Świąteczna atmosfera zawitała do Brudzewa. Święty Mikołaj z pomocnikami, masa zabawy oraz pyszne jedzenie. Wszystkim tym mieszkańcy gminy mieli okazję delektować się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się 20 grudnia.

Wiele niespodzianek przygotowano w parku przy GOK „Wozownia” w Kolnicy. Na twarzach dzieci malowały się uśmiechy, a dorośli mieli okazję spróbować pysznych potraw wigilijnych, którymi częstowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń Gminy Brudzew.

Na scenie przed publicznością wystąpiła Orkiestra Dęta oraz zespół „Razem”. Do wspaniałej zabawy zachęcali również inni artyści.

Jarmark odwiedził Święty Mikołaj wraz z Mikołajową oraz elfami uszczęśliwiając najmłodszych.

Chętni mogli zakupić wspaniałe rękodzieła, które nie tylko mogły być idealnym podarunkiem, ale również ozdobić mieszkania.

Emocje wzbudził The Clown Circus Show. Ruchome scenografie, deszcze baniek mydlanych, bańki wypełnione kolorowymi dymkami, gwiazdkowe confetti zachwyciły każdego.

Tego dnia rozstrzygnięty został konkurs „Kartka Świąteczna”, a twórcy najpiękniejszych dzieł zostali nagrodzeni.

fot. Patryk Bajdek
Tuliszków: Mikołajkowy Turniej Mini-Sumo
Energa: Kolejne naukowe stypendia dla uczniów ZST

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.