Brudzew: Już w ten weekend! Moc atrakcji i niespodzianek dla mieszkańców

Atrakcje w gminie Brudzew

Już w najbliższy weekend moc atrakcji w gminie Brudzew. Jeśli nie masz jeszcze planów na weekend to w sobotę, 22 czerwca, nie powinno zabraknąć Ci pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu. Wszystko to za sprawą imprez organizowanych w tym czasie w gminie Brudzew.

Już po raz czwarty Koło Gospodyń Wiejskich wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Brudzynia organizują w tej miejscowości Piknik Rodzinny. W programie będzie można znaleźć m.in. loterię fantową, dmuchane zamki dla dzieci, liczne konkursy oraz pokaz w wykonaniu druhów OSP Chrząblice i prezentacje pojazdów Automobil Klubu z Turku. Początek imprezy o godz. 15.00 przy świetlicy wiejskiej w Brudzyniu.

Kilka godzin później, bo już o 18.00 w Brudzewie wystartuje Noc Świętojańska. Uczestnicy rozpoczną wydarzenie od barwnego korowodu, który przejdzie z tradycyjnymi wianki spod remizy OSP Brudzew na stadion na Piaskach, gdzie zaplanowano konkurs na najpiękniejszy wianek, występ Orkiestry Dętej OSP Brudzew i Zespołu Tańca Ludowego „Brudzewiacy”, pokaz Fire Show, a przede wszystkim zabawę do białego rana przy świętojańskim ognisku. Zapraszają Stowarzyszenie „Klub Brudzewianki”, Wójt Gminy Brudzew, GOK „Wozownia” oraz OSP Brudzew.
Radna Mariola Pacześna wykluczona z Ziemi Turkowsk...
„To był budżet udany i dobrze zrealizowany”, czyli...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 21 wrzesień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.