Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew, Kawęczyn i Tuliszków z dofinansowaniami na gospodarkę wodno-ściekową

gospodarka wodno ściekowa

Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił wyniki naboru wniosków o przyznanie pomocy finansowej na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa”. W powiecie tureckim dofinansowania trafią do gminy Brudzew, Kawęczyn oraz Tuliszków.

W ramach dofinansowań na zadania w obszarze gospodarki wodno-ściekowej do trzech samorządów z powiatu tureckiego spłynie łącznie kwota ponad 7,5 mln zł. Gmina Kawęczyn otrzymała dofinansowanie na zadanie pod nazwą: „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Kawęczyn poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków oraz przebudowę Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Tokary Pierwsze”. wnioskowana kwota to 2 967 800 zł. Gmina Tuliszków zrealizuje natomiast zadanie pod nazwą „Przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Piętno wraz z przebudową stacji uzdatniania wody wraz z budową zbiornika magazynowego wody uzdatnionej w miejscowości Piętno oraz budowa przydomowej oczyszczalni ścieków w Rudzie”. Samorząd wnioskował o dofinansowanie w kwocie 1 681 500 zł.

Samorząd gminy Brudzew pozyskał 2 929 777 zł na działanie polegające na budowie i przebudowie sieci kanalizacyjnej oraz wodociągowej wraz z systemem podziemnego magazynowania i retencjonowania wody oraz zakupem wyposażenia. Kwota w tym przypadku to 2 929 777 zł

Karatecy trenowali 600 metrów pod ziemią
Władysławów: Rok ważnych przedsięwzięć podsumowany...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.