Brudzew: Koncert Noworoczny połączony ze zbiórką na WOŚP

WOŚP Brudzew

Już po raz 27 w całej Polsce odbył się huczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwesty i wielu atrakcji nie mogło zabraknąć również w Brudzewie.

W niedzielę, 13 stycznia, tłumy przybyły do Gminnej Hali Sportowej, gdzie punktualnie o godz. 17.00 występem Orkiestry Dętej OSP Brudzew działającej przy GOK Wozownia rozpoczął się Koncert Noworoczny. Muzycy wykonali kilkanaście utworów, a wśród nich najpiękniejsze polskie kolędy.

Po nich na scenie pojawili się młodzi artyści, prezentujący swoją umiejętności gry na instrumentach, śpiewu oraz tańca. Wystąpiła m.in. młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne organizowane przez GOK. Wrażenie wywarły na wszystkich grupy taneczne „Iskierki” oraz „Perełki” ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie. Swój program artystyczny przygotowały także dzieci z Przedszkola Gminnego w Brudzewie, które podrygiwały zarówno do Marsza Radeckiego jak i nieco powabniejszej, wszystkim znanej, melodii z musicalu Grease.

Na zakończenie zaprezentowali się judocy z GKS Kasztelania wraz ze swoim trenerem Markiem Kujawą.
Podczas Koncertu Noworocznego odbyła się zbiórka na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla dzieci z cukrzycą. Wolontariusze nie nadążali z przylepianiem serduszek, a wójt Krasowski zachęcał do włączenia się w pomoc. Kwestujący w Brudzewie byli częścią sztabu WOŚP w Kole.

Frekwencja na imprezie dopisała.
 
Towarzystwo Samorządowe z planami na przyszłość
Noworoczne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości - pod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.