Brudzew: Koncertowo zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

WOŚP Brudzew

Już po raz 28. w całej Polsce odbył się huczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwesty i wielu atrakcji nie mogło zabraknąć również w Brudzewie.

W niedzielę, 12 stycznia, tłumy przybyły do Gminnej Hali Sportowej, gdzie zorganizowano koncert będący jednocześnie podsumowaniem niedzielnej zbiórki na rzecz WOŚP. Wśród występujących wykonawców nie mogło zabraknąć Orkiestry Dętej OSP Brudzew działającej przy GOK Wozownia. Muzycy wykonali kilkanaście utworów, którymi wprowadzili widownię w radosny nastrój. Następnie na scenie pojawili się młodzi artyści, którzy na co dzień szlifują swoje liczne talenty m.in. uczestnicząc w zajęciach organizowanych w „Wozowni”.

Podczas koncertu nie zabrakło także zbiórki na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

fot. Patryk Bajdek

Ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Napeł...
Kawęczyn: To był dobry rok, czyli walne zebranie s...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.