Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Loteria charytatywna przed świętami Wielkanocnymi

Loteria charytatywna w Brudzewie

Od kilkunastu lat Zespół „Caritas” przy parafii p.w. św. Mikołaja w Brudzewie we współpracy ze Szkolnym Kołem tej charytatywnej organizacji działającym przez SP w Brudzewie w Niedzielę Palmową organizują loterię fantową połączoną ze sprzedażą palem. W tym roku odbyła się ona 14 kwietnia.

W tegorocznej edycji do wylosowania było prawie 300 fantów. Każdy los wygrywał. Zwycięzcy mogli otrzymać pocztówki, pakiety upominkowe, gadżety wyposażenia domu oraz wiele innych drobiazgów. Ofiarodawcy przekazali także dwa króliki. Równolegle z loterią oraz sprzedażą palemek wielkanocnych prowadzona jest aukcja, gdzie do wygrania jest m.in. komplet audiobook - Pismo Święte Starego i Nowego, a także obraz Belwederu. Aukcja trwa od Niedzieli Palmowej tj. 14 kwietnia 2019 r. do Niedzieli Miłosierdzia tj. do 28 kwietnia 2019 r. Eksponaty są do wglądu na stronie internetowej i facebookowej parafii w Brudzewie.

Cały zysk z przedsięwzięcia zostanie przekazany na przygotowanie paczek świątecznych dla najuboższych rodzin parafii. Organizatorzy informują, że taką pomoc otrzyma około 40 rodzin.

Zdjęcia: MK
Święcili i wybierali najpiękniejsze palmy
Władysławów: „Remont duszy”, czyli Droga Krzyżowa ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.