Brudzew: Małżeństwa z gminy uczciły wyjątkowe jubileusze

Jubileusze Brudzew

Zawarcie związku małżeńskiego to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Miłość to wielkie uczucie i trudno jest utrzymać je przez wiele lat. Z cała pewnością udało się to parom z gminy Brudzew, które wczoraj tj. 28 grudnia obchodziły 25-lecie i 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

50-lecie pożycia małżeńskiego uczcili wczoraj Halina i Kazimierz Altmanowie z Wincentowa, Irena i Janisław Ciesielscy z Brudzewa, Elżbieta i Józef Czerniowscy z Brudzewa, Zdzisława i Józef Dominiakowie z Janowa, Zofia i Leszek Dziamara z Krwon, Danuta i Władysław Filipiakowie z Brudzewa, Bożena i Władysław Gralińscy z Brudzewa, Marianna i Jan Gruchot z Głów, Janina i Beniamin Kuśmirkowie z Brudzewa, Kazimiera i Leszek Piekarscy z Janowa, Teresa i Kazimierz Przybył z Brudzewa, Honorata i Władysław Ratajczykowie z Cichowa, Jadwiga i Władysław Ressel z Izabelina, Teresa i Zdzisław Sieradzcy z Galewa, Irena i Wiesław Szafoni z Krwon.

Przysięgę małżeńską 25 lat temu złożyli sobie Katarzyna i Jarosław Gadomscy z Brudzewa, Marianna i Piotr Kacprzak ze Smoliny, Emilia i Grzegorz Karbowi z Chrząblic, Dorota i Sławomir Kaszyńscy z Brudzewa, Elżbieta i Zbigniew Korkosz z Dąbrowy, Mirosław i Mirosława Jaskuła z Kolnicy, Małgorzata i Arkadiusz Janik z Bratuszyna, Agnieszka i Waldemar Jankowiak z Cichowa, Mirosława i Zbigniew Kędzierscy z Brudzewa, Małgorzata i Dariusz Kujawa z Brudzewa, Agnieszka i Maciej Lament z Chrząblic, Agnieszka i Waldemar Malesza z Galewa, Marzena i Sylwester Pecyna z Chrząblic, Aldona i Jan Przybył z Brudzynia, Beata i Ireneusz Przybył z Brudzewa, Violetta i Michał Rosiak z marulewa, Emilia i Jerzy Szymańscy z Kozubowa, Ewa i Mariusz Szafoni z Galewa, Agnieszka i Mariusz Wejman z Brudzewa, Bożena i Jarosław Wiczyńscy zz Kolnicy, Edyta i Sławomir Wójcik z Bratuszyna.

Pary otrzymały okolicznościowe upominki. Był również czas na pamiątkowe zdjęcia oraz lampkę szampana. Przed publicznością wystąpił również zespół Brudzewiacy.
 
fot. M.JAC
 
Turkowska Akademia Sportu według Stowarzyszenia Ko...
Gm.Turek: „Wsparcie, dobra współpraca, pełna zgoda...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.