Brudzew: Mariusz Urbaniak zaśpiewał dla pięknych Pań

Dzień Kobiet w Brudzewie

Panie obchodzą dzisiaj, tj. 8 marca wyjątkowe święto. Kobiety z terenu gminy Brudzew wzięły udział we wspaniałej zabawie. Specjalnie dla nich zaśpiewał znany wokalista Mariusz Urbaniak.

Uczestniczki zabawy były zachwycone, a wieczór z całą pewnością zapamiętają jeszcze długo.
Koncert rozpoczął się o godzinie 18.00 w Hali Sportowej w Brudzewie. Spotkanie oficjalnie otworzył wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski, który złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia i wraz z przewodniczącym Rady Gminy Kazimierzem Wdowińskim przekazali uczestniczkom uroczystości słodkie upominki. Chwilę później na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru.

Mariusz Urbaniak to wokalista, producent oraz instruktor muzyczny. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał w Konińskim Domu Kultury. Wielokrotnie odnosił sukces na festiwalach oraz ogólnopolskich konkursach. Był uczestnikiem między innymi Szansy na Sukces oraz Bitwy na głosy. Podczas koncertu specjalnie dla uczestniczek imprezy wykonał utwory w aranżacjach na pianino "Za zdrowie Pań", "Ach te Baby", "Babę zesłał Bóg", "Będziesz moją Panią", "Najwięcej witaminy", "Bo z dziewczynami".

Uczestniczki imprezy bawiły się wspaniale, a śmiechu było naprawdę wiele. Z całą pewnością wydarzenie pozostanie w pamięci jeszcze bardzo długo.

Organizatorem Dnia Kobiet był Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia” oraz wójt gminy Brudzew.
 
Ryszard Bartosik „kandydatem na kandydata” do Euro...
Piękne fryzury, szyk i elegancja w stylu flamenco-...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.