Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Na Dzień Kobiet spotkanie przy kawie, ciastku i muzyce

Dzień Kobiet Brudzew

Przy kawie, ciastku i muzyce w wykonaniu wspaniałej sopranistki Agnieszki Wawrzyniak świętowano Dzień Kobiet w Brudzewie. Niedzielne (11 marca) popołudnie w hali sportowej obfitowało zatem w przyjemności dla duszy i ciała.

Wszystkie panie zgromadzone w hali sportowej powitał wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski. Włodarz złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego niedawno Dnia Kobiet, po czym zaprosił gości na wyjątkowy koncert.

Na scenie wystąpiła pochodząca z Bydgoszczy Agnieszka Wawrzyniak. Obdarzona lirycznym sopranem artystka od dziecka interesowała się śpiewem i muzyką, co znacząco wpłynęło na jej dalszą karierę. Śpiewanie stało się dla niej nie tylko pasją, ale także nieodłącznym elementem życia. W 2003 roku związała się z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, gdzie, jako solistka, wykonuje niemal wszystkie główne partie, znajdujące się w repertuarze.

Występ sopranistki spotkał się dużym uznaniem publiczności, czego dowodem były gromkie brawa i owacje po występie.

Druhowie ochotnicy przeszkoleni z pierwszej pomocy
Dobra: Muzyka i tańce dla wszystkich pań

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.