Brudzew: Nowy inwestor i miejsca pracy dla 200 osób

Brudzew

Dobra wiadomość na początek nowego roku zarówno dla mieszkańców gminy Brudzew, jak i całego regionu. Rozpoczyna się budowa nowego zakładu produkcyjnego w powiecie tureckim.

W grudniu spółka AJ Group stała się właścicielem gruntu w Olimpii w gminie Brudzew, na którym stanie obiekt. W ciągu najbliższych miesięcy będą prowadzone prace projektowe, a potem rozpocznie się proces budowy. Oddanie do użytku jest wstępnie planowane na koniec 2024 roku.

Firma AJ Group, lider w produkcji odzieży specjalistycznej. Zatrudnia ponad 250 osób w dwóch zakładach: w Modle Kolonii koło Konina oraz w Turku. Od kilku lat firma notuje dynamiczny rozwój, co wymogło konieczność budowy nowego zakładu pracy.

AJ Group jest firmą z polskim kapitałem i należy do ścisłej światowej czołówki producentów najwyższej jakości specjalistycznej odzieży wodoochronnej, tworzonej dla najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcje Pros, Aquapros, Pros Extreme i Fisharp to kurtki, płaszcze, spodnie, spodniobuty, wodery i mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, usług, służb oraz rynku hobbystycznego. Produkty AJ Group są wykonane z najwyższej jakości materiałów powlekanych, surowców naturalnych i dodatków, spełniających wszystkie obowiązujące standardy.

W nowym zakładzie docelowo znajdzie zatrudnienie około 200 osób.

 

 

Sylwestrową noc zakończyli w szpitalu. Dwaj mężczy...
Rekordowa zbiórka krwi w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.