Brudzew: Nowy plac zabaw i masa atrakcji podczas Pikniku Rodzinnego w Izabelinie

Izabelin Festyn Rodzinny

Od teraz dzieci z Izabelina i okolic mogą bawić się na placu zabaw, który został unowocześniony dzięki dotacji pozyskanej z programu „Nasza wieś naszą wspólną sprawą”. Oficjalnego otwarcia obiektu i poświęcenia dokonano podczas Pikniku Rodzinnego w Izabelinie.

Wydarzenie miało miejsce w sobotę, 1 września i uczestniczyli w nim między innymi przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciele instytucji samorządowych oraz kulturalnych z gminy Brudzew. Bohaterami byli jednak mieszkańcy, bowiem to właśnie dla nich zorganizowano Piknik Rodzinny.

Spotkanie było głównie uwieńczeniem sukcesu, jakim jest dofinansowanie w kwocie 10 tys.zł z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu z programu „Nasza wieś naszą wspólną sprawą”. Dzięki pozyskanym funduszom Stowarzyszenie Odnowa i Rozwój Izabelina mogło nabyć kolejny element wyposażenia do placu zabaw w miejscowości Izabelin. Dzieci mogą korzystać ze zjeżdżalni i mini ścianki wspinaczkowej.

Podczas uroczystego przywitania gości głos zabrał między innymi wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski.
-Udało nam się zrobić wodociąg, który dobrze funkcjonuje, ale również poprawić estetykę tego miejsca i otoczenia poprzez remont drogi i wiele innych przedsięwzięć. Jest dużo jeszcze do zrobienia. Życzę wam wszystkiego dobrego, pomyślności, zabawy, radości. Chciałoby się zaśpiewać Sto Lat dla mieszkańców Izabelina i wszystkich, którzy tutaj są.

Po tych słowach Cezary Krasowski oddał się przyjemności i zjechał z dużego dmuchanego zamku.
Uczestnicy spotkania bawili się tego dnia znakomicie. Było wiele emocji i uśmiechów. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz strażaków z OSP Chrząblice. Pokazali oni, jak bardzo niebezpieczna jest ich praca i jak działać w sytuacji kryzysowej.

Chętni mieli okazję przejechać się na motocyklu oraz wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy.

Maluchy bawiły się znakomicie na dmuchanych placach zabaw oraz unowocześnionym placu zabaw. Oprócz tego każdy mógł delektować się pysznościami z grilla, owocami oraz słodkościami.

Zdecydowanie ten dzień w Izabelinie zaliczyć można do udanych, a najmłodsi mają o wiele więcej miejsca na zabawę.
 
Wideo: Ponad 200 aut zaprezentowało się podczas Mo...
Mieszkańcy Osiedla Młodych pożegnali lato
 

Komentarze 1

Gość - Iwona w sobota, 01 wrzesień 2018 23:34

Grupa pomocy Zwierzeca Misja malowala dzieciom buzki w kotki i pieski....rozdawala balony i pieczatki oraz promowala zachowania prozwierzece ale faktycznie nie bylo ich tam i nie zasluguja na wzmianke w artykule....oj oj wstyd

Grupa pomocy Zwierzeca Misja malowala dzieciom buzki w kotki i pieski....rozdawala balony i pieczatki oraz promowala zachowania prozwierzece ale faktycznie nie bylo ich tam i nie zasluguja na wzmianke w artykule....oj oj wstyd
Gość
środa, 01 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.