Brudzew: O kobietach i dla kobiet czyli muzycznie i radośnie z NH Brava

Dzień Kobiet w Brudzewie

Dzisiaj, tj.6 marca Panie z gminy Brudzew obchodziły Dzień Kobiet. Były życzenia, wiele muzyki oraz dobrego humoru. Przed publicznością wystąpił zespół NH Brava, a obecne na spotkaniu mieszkanki gminy otrzymały upominki.

-Zbliża się wspaniały dzień, 8 marca. Ja powtarzam jednak, że 8 marca powinien być każdego dnia. Przypominam sobie Dzień Kobiet w latach 80, 70 i 60. Pamiętam że wtedy w modzie były goździki i rajstopy- wspominał wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski, który złożył również życzenia obecnym na spotkaniu Paniom.

Chwilę później przed publicznością wystąpił zespół NH Brava. Nazwa ta pochodzi od jednej z dzielnic Krajowa z której pochodzą artyści. Na początku muzycy zajmowali się coverami szukając własnej drogi na interpretacje piosenek. W repertuarze oprócz piosenek popowych znajdują się również utwory z lat 50-tych czy 60-tych. Początkowo grupa pracowała w kwartecie, jednak z biegiem czasu skład zmniejszył się do dwóch osób. Dzięki zaangażowaniu i dużej charyzmie zespół posiada liczne grono fanów.

Podczas piątkowego występu w Brudzewie członkowie NH Brava- Dorota oraz Robert nie tylko dali wspaniały popis swoich umiejętności muzycznych, ale również do zabawy zaprosili publiczność. Atmosfera w hali była naprawdę gorąca, a przedstawiony repertuar był o kobietach i dla kobiet.

Na koniec spotkania samorządowcy z gminy złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się święta i wręczyli słodkie upominki.

Fot.Patryk Bajdek
Szlachetne ogiery zaprezentowały się w Turku
Zespoły zarządzania kryzysowego przygotowane na za...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.