Brudzew: Piękne słońce i wiele niespodzianek podczas pikniku „Serce i Róża Galewskiego Wzgórza”

Festyn Rodzinny Galew

Piękna pogoda i wiele słońca pojawiło się podczas pikniku rodzinnego „Serce i Róża Galewskiego Wzgórza”. Mieszkańcy parafii Galew bawili się znakomicie. Nie zabrakło również atrakcji oraz wielu niespodzianek.

W tym roku wydarzenie odbyło się w niedzielę, 26 czerwca. Organizatorzy jak zawsze przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Pyszne przekąski, dmuchańce oraz gry i zabawy, przejażdżka kucykiem, tory przeszkód czy loteria to tylko niektóre z licznych niespodzianek. Nie zabrakło również występów artystycznych oraz dużej dawki dobrego humoru.

-Bardzo się cieszę, że co roku jest taka impreza na rzecz ludzi, od ludzi dobrej woli. My dzisiaj na sportowo- mówił wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski, który wraz z wójtem gminy Turek Karolem Mikołajczykiem dzień spędzić postanowili na sportowo.

Podczas wydarzenia wręczone zostały podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację wydarzenia w tym dla pracowników, pedagogów i uczniów Szkoły Podstawowej w Galewie.

Nie obyło się bez niespodzianek, bowiem tego dnia poinformowano, że Stowarzyszenie Velentinus zarejestrowane zostało jako Honorowy Klub Krwiodawców.

Najbardziej aktywnych krwiodawców wyróżniono również odznaczeniami oraz nadano im tytuł Honorowych Dawców Krwi.

fot. M.JAC

Gm.Turek. Mężczyzna zasłabł za kierownicą. Nie uda...
Uczniowie szkoły muzycznej koncertowo podsumowali ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.