Brudzew: Pieniądze z nagrody na fotowoltaikę

Fotowoltaika

Podczas wtorkowej (15 lutego) radni gminy Brudzew zdecydowali o zmianach w budżecie. Pieniądze z nagrody w konkursie „Rosnąca Odporność” zamiast na wymianę instalacji c.o. w urzędzie przeznaczone będą na instalacje fotowoltaiczne na remizach.

- Robiliśmy wstępne rozeznanie cenowe wymiany c.o. w Urzędzie Gminy. Ceny są w tej chwili dać wysokie. Mogłoby zabraknąć pieniędzy i być może zmniejszymy zakres. Te pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na instalacje fotowoltaiczne na remizach - uzasadniał zmiany w budżecie wójt Cezary Krasowski.

Zamiana dotyczy kwoty 138 tys. zł. Środki zostaną przeznaczone na fotowoltaikę dla remiz w Brudzyniu, Bierzmie, Cichowie, Janowie, Koźminie, Janiszewie i Dąbrowie. Panele pojawią się także na budynku po dawnym przystanku autobusowym w Brudzewie.

Radni proponowaną zmianę przyjęli jednogłośnie.

Tuliszków: Konsultacjach Kadry Wojewódzkiej Młodz...
ZST laureatem konkursu Selfie+ “Edukacja w obiekty...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.