Brudzew: Piknik Rodzinny w Izabelinie w szczytnym celu

Piknik Rodzinny w Izabelinie

Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych przygotowali organizatorzy Pikniku Rodzinnego, który odbył się 14 września w Izabelinie. Uczestnicy zabawy mogli między innymi nacieszyć się pysznym jedzeniem czy wziąć udział w loterii. Był również akcent charytatywny.

Przejażdżki kucykiem, motocyklem, samochodem ciężarowym czy loteria fantowa to tylko niektóre z licznych atrakcji przygotowanych przez Stowarzyszenie Odnowa i Rozwój Izabelina.

Impreza odbyła się na Placu Zabaw, gdzie najmłodsi mieli okazję skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, pomalować buzie i zrobić tatuaże. Było również coś dla łasuchów, bowiem specjalnie na nich czekała kolorowa wata cukrowa i popcorn.
Wiele emocji wzbudził pokaz w wykonaniu druhów z OSP Chrząblice, którzy przedstawili zainteresowanym, jak wyglądają działania podczas wypadku w którym w niebezpieczeństwie jest człowiek.

Chętni najedli się do syta kiełbaskami i kaszanką z grilla oraz ciastami własnego wypieku. Dodatkowo był również świeży kompot i trunki przygotowane specjalnie na tę okazję.

Zainteresowanie budziła loteria w której można było wygrać wiele przydatnych rzeczy. Całość zebranych pieniędzy natomiast przeznaczono na pomoc wujka mieszkanki Izabelina, który zmaga się z nowotworem złośliwym jamy ustnej. Leczenie jest bardzo kosztowne i wyczerpuje wszelkie możliwości finansowe.
Czemu warto dzieci uczyć robotyki? Programowanie t...
Wideo: Przywrócono pamięć o ofiarach hitlerowskiej...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.