Brudzew: Po inwestorów do Dubaju

dubaj-panorama

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego ogłosił gminy, które w kwietniu polecą na prestiżowe targi do Dubaju. Wśród nich znalazła się gmina z powiatu tureckiego.

Sześciotysięczna Gmina Brudzew znalazła się w gronie 10 jednostek samorządu terytorialnego, które w dniach 8-10 kwietnia 2019 roku wezmą udział w największych na świecie targach inwestycyjnych Annual Investment Meeting, które odbędą się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z Wielkopolski polecą tam jeszcze przedstawiciele Gminy Miejskiej w Chodzieży, Miasta Konina, Gminy Września, Gminy Śrem, Miasta Gniezno, Gminy Międzychód, Miasta Poznania, Gminy Piła i Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski.

-Szukamy i zbieramy doświadczenia. Będę chciał też przedstawić koncepcje miasta Turku oraz gminy Przykona. Tam również są tereny inwestycyjne. Aby móc wziąć udział w targach inwestycyjnych Annual Investment Meeting trzeba mieć pomysł. My zaprezentowaliśmy centrum logistyczne z magazynami na terenie gminy- informuje wójt Cezary Krasowski.

Laureaci zostali wyłonieni w drodze konkursu, który zakończył się 8 lutego. W jego wyniku Gmina Brudzew uplasowało się na czwartym miejscu, co daje jej dobrą pozycję do ubiegania się o miano najbardziej nowoczesnej i pro-inwestorskiej gminy województwa wielkopolskiego.
Brudzew: Pożar domu jednorodzinnego w Krwonach
Dzieci z „Piątki” odwiedziły burmistrza i starostę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.