Brudzew: Podsumowania w OSP. Druh Jakub Strugliński strażakiem roku

OSP Brudzew

Walne zebranie sprawozdawcze, które w OSP Brudzew miało miejsce w sobotę, 18 marca było okazją nie tylko do podsumowania 2022 roku, ale też do wyróżnienia zasłużonych druhów.

W zebraniu uczestniczyli druhowie z jednostki w Brudzewie oraz zaproszeni goście a wśród nich: przedstawiciele władz lokalnych gminy Brudzew na czele z wójtem gminy Brudzew Cezarym Krasowskim, Komendant Gminny Oddziału Gminnego ZOSP RP Piotr Maciaszek, a także honorowy prezes Gminny ZOSP RP - Józef Walkowski. W trakcie zebrania zostały wręczone odznaczenia za wysługi lat dla 26 druhów, a „Strażakiem Roku 2022” został dh Jakub Strugliński. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza została natomiast uhonorowana dyplomem za sukcesy w zawodach sportowo - pożarniczych. W szeregi jednostki wstąpili nowi adepci, którzy uroczyście złożyli ślubowanie na sztandar.

Po wysłuchaniu sprawozdania z działalności oraz sprawozdania finansowego zarządowi jednostki udzielono jednogłośnie absolutorium.

Na koniec zebranie można było wysłuchać koncertu w wykonaniu Orkiestry Dętej pod batutą Andrzeja Kujawy.

fot. OSP Brudzew

Ruszyła akcja znakowania rowerów. Zapraszamy!
Zawieszenie pozwolenia na budowę ul. św. Barbary i...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.