Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Ponad 20 tys. dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Brudzew

21 675, 65 zł zebrano w gminie Brudzew podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie tylko datki do puszek wolontariuszy, ale też środki z licytacji gadżetów, która odbyła się podczas niedzielnego (28 stycznia) koncertu.

We wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Brudzew stanęły puszki, do których wrzucane są datki wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 28 stycznia na ulicach można było natomiast spotkać też wolontariuszy z charakterystycznym czerwonymi serduszkami.

Wielki finał rozpoczął się o godzinie 15.00 w Hali Sportowej w Brudzewie. Przed publicznością wystąpili młodzi artyści z całej gminy. W tym roku do WOŚP przyłączyły się także Koła Gospodyń Wiejskich, które specjalnie na ten dzień przygotowały domowe smakołyki.
 
fot. M.JAC
 
Władysławów: Koncert Noworoczny i rekordowa zbiórk...
Malanów: Oj, działo się! 32. finał WOŚP pełen atra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.