Brudzew: Projekt „Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej” zakończony

Brudzew

Zakończyły się prace związane z realizacją projektu pn. „Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej” w msc. Tarnowa. Projekt zrealizowany został w ramach IX edycji konkursu „Odnowa wsi szansą dla aktywnych sołectw” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+”.

Celem projektu było podniesienie jakości życia mieszkańców, integracja społeczno – kulturowa poprzez doposażenie świetlicy wiejskiej, co zdecydowanie wpłynęło na poprawę warunków życia mieszkańców, a tym samym pobudzenie aktywności i integracji mieszkańców sołectwa.

W ramach projektu zakupiono: grill, zestawy cateringowe składające się ze stołów i ławek, patelnię elektryczną, namiot z logotypami, ławka, ekran projekcyjny oraz projektor.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu "Wielkopolska Odnowa Wsi"

źródło: brudzew.pl

Dobra kultura w pełnym wymiarze
Życzenia od strażaków z OSP Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.