Brudzew: Przekazanie kamizelek odblaskowych

Brudzew

W ramach wspólnej akcji Urzędu Gminy Brudzew i Komendy Powiatowej Policji w Turku w siedzibie urzędu przekazano odblaskowe kamizelki na potrzeby działań prowadzonych przez tureckich policjantów.

Akcja ma na celu promowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, a także przeciwdziałanie zdarzeniom, w których poszkodowane mogą zostać te osoby, które nie noszą odblasków. Kamizelki będą wręczane m.in. przez dzielnicową gminy Brudzew st. sierż. Justynę Grabowską podczas patroli miejsc, gdzie po zmroku piesi oraz rowerzyści bez odblasków byliby narażeni na niebezpieczeństwo.

Kamizelki na ręce Kierownika Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji KPP w Turku asp. sztab. Piotra Kąciaka i st. sierż. Justyny Grabowskiej przekazali Za-ca Wójta Gminy Brudzew Paweł Jacaszek, Radna Powiatu Tureckiego Barbara Zielińska oraz Sekretarz Gminy Brudzew Tomasz Józefowicz.

źródło: brudzew.pl

Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancj...
Jak bezpiecznie jeździć po autostradach? 3 ważne z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.