Brudzew: Przekazanie sprzętu strażackiego dla OSP

OSP Brudzew

9 grudnia 2020 r., w Urzędzie Gminy Brudzew miało miejsce przekazanie przez Wójta Gminy Brudzew – Cezarego Krasowskiego specjalistycznego sprzętu ratującego życie do dwóch jednostek OSP – OSP Brudzew oraz OSP Chrząblice.

Strażacy obu jednostek zostali wyposażeni w butle tlenowe, reduktory tlenowe do butli, maski tlenowe z rezerwuarem i drenem dla dorosłych oraz pulsoksymetry OxyWatch. Jednostka OSP Brudzew oraz OSP Chrząblice z racji włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego mogą zostać zadysponowane do przewożenia chorych, w przypadku gdy ilość dostępnych karetek w powiecie tureckim będzie niewystarczająca, dlatego tak ważnym jest aby miały potrzebny do tego sprzęt ratujący chorych – zwłaszcza tych, u których wykryto lub podejrzewa się wirusa COVID-19. Zakup w całości został sfinansowany z budżetu gminy Brudzew a jego wartość wyniosła blisko 3 500,00 zł.
 
Jak stworzyć biznes, który zachwyci i zaangażuje? ...
Tuliszków: Biją pianę o pianę. Strażacy skarżą się...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.