Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Wiele uśmiechu i podziękowań dla babci i dziadka

dzień babci w brudzewie
 Wielkimi krokami zbliża się święto dwóch wyjątkowych dla nas osób. Babcia i dziadek dają miłość, ciepło i dużo pyszności. Swoich najbliższych doceniły dzieci i młodzież z Brudzewa, którzy przygotowali wyjątkowe popołudnie.
 
W piątek. 17 stycznia w Gminnej Hali Sportowej w Brudzewie odbył się Dzień Babci i Dziadka. Mali artyści przekazali publiczności wiele pozytywnych emocji, a dzięki ciężkiej pracy występy były perfekcyjne. Organizatorem tego niecodziennego występu było Przedszkole Gminne w Brudzewie, a oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor placówki. Na widowni zasiedli oczywiście najbliżsi, czyli babcie i dziadkowie, którzy z zapartym tchem podziwiali program przygotowany przez dzieci. 
 
 
Występów pogratulował tancerzom, aktorom i wokalistom wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski. Życzył im dalszych sukcesów, a babciom i dziadkom złożył życzenia z okazji ich święta. 
Dzieci sprawiły piękną i wzruszającą niespodziankę swoim bliskich. Babcie i dziadkowie otrzymali od małych artystów drewniane serduszka, które z całą pewnością stanowić będą pamiątkę przez długi czas. 
 
Zwieńczeniem wydarzenia był słodki poczęstunek, który osłodził jeszcze bardziej wieczór w Brudzewie.
Tuliszków: Wypadek w Wielopolu. Jedna osoba w szpi...
Przykona: Pożar kotłowni w miejscowości Sarbice

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.