Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Wójt i radni rozpoczęli prace

Brudzew

We wtorek, 7 maja wójt oraz nowa rada gminy Brudzew oficjalnie rozpoczęli prace w IX kadencji samorządu. Nie brakowało gratulacji i podziękowań, ale też zapadły pierwsze ważne decyzje.

W swoich pierwszych słowach po złożeniu ślubowania wójt Cezary Krasowski podziękował mieszkańcom gminy Brudzew za obdarzenie go zaufaniem. Podziękował także komisji wyborczej za sprawne policzenie i zakończenie wyborów samorządowych. Jak zaznaczył wójt, święto demokracji w gminie Brudzew przebiegło wzorowo. Gratulacje przekazał także radnym, którzy zostali wybrani na najbliższą kadencję.

- Samorząd to wielka rodzina. Jak w każdej rodzinie są chwile radości, ale także chwile troski. Ale jak rodzina trzyma się razem, to wiele może osiągnąć. Jak w każdej rodzinie czasami dochodzi do sprzeczki. Te sprzeczki często są potrzebne po to, żeby bardziej zawiązać współpracę i więzi rodzinne. To jest moja piąța kadencja. Wile wspólnie udało nam się zrobić i mam taką nadzieję, i pewność, że wspólnie zrobimy jeszcze więcej - podkreślał Cezary Krasowski. Gratulacji nie szczędzili także goście obecni na sesji.

Pierwsze decyzje, które przyszło podjąć nowej radzie to te dotyczące składu prezydium. Przewodniczącym rady zostały Piotr Maciaszek, zaś funkcję wiceprzewodniczących objęli Mirosław Andrzejewski oraz Jacek Siekacz.

fot. M.JAC

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Turkowscy policjanci będą mieć nowego szefa
Tuliszków: Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.