Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Wyjątkowe jubileusze dzięki wielkiej miłości

Brudzew

W wyjątkowej uroczystości mieli okazję uczestniczyć mieszkańcy gminy Brudzew którzy świętowali jubileusze zawarcia związków małżeńskich. Małżeńska codzienność, pracowitość, trud i poświęcenie zostały docenione. Zgodność pożycia małżonków, którzy przeżyli w jednym związku 25 i 50 lat zyskał uznanie samorządu oraz władz państwowych.

Przybyłe na spotkanie, które odbyło się 29 grudnia otrzymały odznaczenia „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, a parom obchodzącym 25- lecie pożycia małżeńskiego wręczone zostały dyplomy.

Przysięgę małżeńską ponad 25 lat temu złożyły pary, które odebrały odznaczenia. I tak powitano Dorotę i Jacka Borowiaków, Agnieszkę i Jacka Darabaszów, Renatę i Roberta Drabinów, Marzenę i Konrada Dunalów, Magdalenę i Tomasza Grzelaków, Renatę i Tomasza Grzelaków, Emilię i Piotra Jesionowskich, Lidię i Mariusza Jasnowskich, Izabelę i Artura Kaniewskich, Aleksandrę i Mirosława karbowych, Annę i Jacka Kowalczyków, Karolinę i Sławomira Przybyłów, Małgorzatę i Romana Stasiaków.

Podczas wydarzenia pogratulowano jubilatom, którzy złożyli przysięgę małżeńską ponad 50 lat temu. Uhonorowano Janinę i Bogumiła Antosików, Edwardę i Romana Cyraniaków, Zofię i Kazimierza Derlińskich, Barbarę i Eugeniusza Dobroszewskich, Elżbietę i Wacława Frątkczaków, Krystynę i Henryka Janisiaków, Danielę i Stanisława Kropidlowskich, Barbarę i Henryka Mitutów, Urszulę i Wiesława Piechockich, Teresę i Kazimierza Pietrzaków, Irenę i Bogumiła Prużyńskich, Annę i Bogdana Rosickich, Krystynę i Jana Skuzów, Czesławę i Kazimierza Sobczaków, Annę i Mariana Sulejów, Gabryelę i Stefana Sulejów, Janinę i Stanisława Tokarskich, Marię i Lecha Zielonych.

Z okazji wydarzenia przed publicznością zaprezentowały się dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Galewie. Młodzi artyści wprowadzili obecnych w czas Świąt Bożego Narodzenia i sprawili, że zakończenie uroczystości było wyjątkowe.

fot. M.JAC
 
Tuliszków: Druhowie szkolili się z ratownictwa tec...
Tuliszków: Trudny, ale prorozwojowy budżet na 2024...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.