Brudzew: Zapraszamy na dożynki! Pysznie, muzycznie i tradycyjnie

Dożynki Brudzew

Wszystkich mieszkańców gminy Brudzew zapraszamy na długo wyczekiwane wydarzenie. Już w ten weekend odbędą się dożynki podczas których przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek. Zarówno muzycznych, jak i tych kulinarnych.

Po długiej przerwie coraz częściej organizowane są imprezy na terenie powiatu tureckiego. Chętnych, by wziąć w nich udział jest naprawdę wielu.

Już w tę niedzielę odbędą się między innymi dożynki w Brudzewie. Chętnych zapraszamy do parku przy Gminnym Ośrodku Kultury „Wozownia” na godzinę 12.30.

Właśnie o tej godzinie odbędzie się msza święta w intencji rolników. Chwilę później będą miały miejsce tradycyjne obrzędy dożynkowe.

Nie obędzie się bez akcentów muzycznych. Na scenie tego dnia wystąpią zespół „Razem” oraz zespół „Don Vasyl Junior & cygańskie gwiazdy”.

Wiele niespodzianek przewidziano również dla najmłodszych oraz wiele… wiele pysznego jedzenia.

Miłośnicy smakołyków będą mogli wziąć udział w prezentacji kulinariów w wykonaniu KGW z Gminy Brudzew oraz stoisko Koła Pszczelarskiego „Brudzew”.

Na zakończenie imprezy czeka na wszystkich zabawa taneczna!
Kryzys w szpitalu w Turku? O sytuacji w SP ZOZ pis...
KAS bada opinie klientów na temat wizyty w urzędzi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.