Brudzew: Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP z nowymi władzami

Brudzew

W sobotę, 6 listopada odbył się Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Brudzewie. Podczas spotkania wybrano nowe władze oraz przekazano podziękowania i gratulacje najbardziej zasłużonym druhom. Spotkanie było również momentem podsumowań oraz omówienia planów na najbliższy czas.

Zjazd rozpoczął się od wyboru przewodniczącego i prezydium zebrania. Przyjęto również porządek obrad oraz regulamin. Tradycyjnie wybrano komisję mandatową oraz komisję wyborczą.

Podczas spotkania omówiono realizację planowanych wydatków, działań oraz wydarzeń podjętych w roku obecnym.
Jednym z głównych punktów zebrania w Brudzewie był wybór nowego zarządu. Należy nadmienić, że poprzedni absolutorium otrzymał jednogłośnie. Na czele nowych władz stanął Romuald Rumiejowski. Wiceprezesami wybrano Władysława Karskiego, Henryka Świętochowskiego oraz Piotra Jankowskiego. Komendantem gminnym został Piotr Maciaszek. Funkcję sekretarza pełnił będzie Tomasz Kiciński, natomiast skarbnika Wiesław Mankiewicz.

Podziękowania i wyrazy szacunku za służbę, trud, poświęcenie i ofiarność w niesieniu pomocy społeczności otrzymali najbardziej zasłużeni druhowie oraz działacze.

fot. Patryk Bajdek
Gm.Turek: Wypadek na krajówce. Trasa zablokowana
Uważajmy na „oszustwa nigeryjskie”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.