Budowa kanalizacji na ulicy Cieplaka

Budowa kanalizacji na ulicy Cieplaka

W połowie lipca tego roku zakończy się budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Cieplaka w Turku. To oznacza, że jeszcze w tym roku mieszkańcy tej części miasta będą mogli podłączyć swoje domy do sieci.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe Sp. z o.o. w Turku, zgodnie z wcześniejszymi planami inwestycyjnymi, w czerwcu przystąpiło do budowy kanalizacji sanitarnej wzdłuż ulicy Cieplaka, w zachodniej części miasta.

W ramach przedsięwzięcia powstał kanał sanitarny Ø 200, o długości 240 m. W porozumieniu z właścicielami przyległych nieruchomości, Spółka wykonuje także przyłącza kanalizacyjne do poszczególnych domów. Planowany termin zakończenia prac to połowa lipca.

Jeszcze w tym roku domy przy ul. Cieplaka będą mogły włączyć się do sieci. Natomiast w przyszłym roku w tym rejonie Spółka planuje wybudować fragment kanalizacji sanitarnej przy ul. Działkowej.

Tuliszków: Kobieta poszkodowana w wypadku. Droga w...
„Tworzymy niezły team”, czyli zarząd powiatu z abs...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 27 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.