Budowa nowej drogi na Kączkowskiego

Kączkowskiego

Do końca maja 2023 roku mają zakończyć się prace na budowie drogi wewnętrznej wzdłuż bloków nr 14, 16, 18 i 20 przy ul. Kączkowskiego.

Duże zmiany zachodzą na budowie nowej drogi wewnętrznej przy ul. Kączkowskiego. W tej części miasta dotąd nie było utwardzonej drogi. Za to była droga gruntowa, która po opadach zamieniała się w błotniste kałuże, a miejscowo nieliczne jej fragmenty utwardzone były betonową trylinką.

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. w Turku. Firma kończy budowę kanalizacji deszczowej, odwadniającej nową ulicę. Powstanie tam także sieć elektryczna zasilająca dziesięć latarni oświetlenia ulicznego, ponadto chodniki, jezdnia i parkingi z kostki brukowej. Prace budowlane będą kosztować 2.422.375,80 zł.

 

Stwórz świąteczny nastrój z Mrówką
Muzeum Miasta Turku po raz trzynasty organizatorem...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.