Cała Polska wielką strefą ekonomiczną, czyli spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Szkolenie w TIP

W 2018 roku zmianie uległy zasady wspierania nowych inwestycji w Polsce. Korzystne warunki obowiązują między innymi na terenie naszego miasta. Właśnie dlatego we wtorek, 5 lutego odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Szkolenie poprowadzili zastępca dyrektora Departamentu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora Łódzka SSE S.A. Agnieszka Sobieszek oraz specjalista ds.pozyskiwania i obsługi inwestora Łódzka SSE S.A. Rafał Pietrzak.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się między innymi jaka jest definicja udanej inwestycji, jakie są rodzaje wspieranej działalności, poziom pomocy publicznej w województwie wielkopolskim i co rozumie się przez pojęcie kosztów kwalifikowanych.

Jak poinformowano do końca ubiegłego roku obszar inwestycyjny był ściśle wyodrębniony. Uległo to zmianie i obecnie terytorium nie ma już tak dużego znaczenia, a przedsiębiorca sam wskazuje miejsce, gdzie chciałby zainwestować.

Warto się rozwijać i przystępować do wszelkich projektów. Jakie warunki trzeba spełniać, aby uzyskać wsparcie oraz jakie są dokładne obszary działalności ŁSSE? Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskali uczestnicy wczorajszego spotkania.

Organizatorami spotkania byli Burmistrz Miasta Turku oraz Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Magiczna lekcji chemii w „Jedynce”
Weź udział w konkursach! Wygraj niespodzianki na W...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.