Cała prawda o kobiecie, czyli turkowski babski weekend w Miejskim Domu Kultury

Babski weekend w MDK

O kobietach i dla kobiet- taki właśnie był piąty turkowski babski weekend. Panie, które wzięły udział w wydarzeniu zasmakowały stylu, mody i urody, wzięły udział w warsztatach oraz miały okazję wysłuchać koncertu.

Babski weekend rozpoczął się w piątek, 6 marca w Miejskim Domu Kultury w Turku. Tego dnia odbył się wernisaż stylizacji fryzjerskich i kosmetycznych w wykonaniu uczennic Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Podczas wydarzenia w imieniu Fundacji Rak’n’Roll oraz wszystkich kobiet potrzebujących i tych, które już otrzymały peruki z włosów naturalnych pamiątkowe podziękowania za przyłączenie się do akcji „Daj Włos” ofiarowano Kamila Rosiak, Martyna Milczarek, Daria Przybył, Gabriela Kwiatkowska, Karolina Sawicka, Anna Pacholska oraz Kamila Zofia Paś.

Tego dnia o godzinie 16.00 odbył się również wykład Anny Szczepaniak „W poszukiwaniu prawdy o kobiecie”, a następnie warsztaty stylu podczas których obecne w Miejskim Domu Kultury Panie mogły poradzić się osobistej stylistki Mirki Kolędy.

W sobotę, 7 marca turkowianki wzięły udział w koncercie rozrywkowym „Muzyka jest kobietą”. Na scenie wystąpili soliści Studia Piosenki MDK oraz Chór Nauczycielski.
Gm. Turek: Ten wieczór należał do pań, czyli gminn...
Szlachetne ogiery zaprezentowały się w Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.