Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Carpe Diem myślą przewodnią podczas otwarcia restauracji w Ostoi

Ostoja

-Niech to będzie era w której przestaniemy czekać, aby naprawdę żyć. Każdy wschód słońca jest darem, dlatego otwórzmy oczy, aby przeżyć tę cudowną przejażdżkę zwaną życiem. Nigdy nie wiesz kiedy ono się skończy. Więc licz każdą chwilę od dzisiaj. Chwytaj dzień i korzystaj z chwili, również właśnie tej. Bądźmy razem, wspólnie, degustujmy i rozmawiajmy- mówiła Danuta Wec podczas uroczystego otwarcia pełnej duszy Restauracji Ostoja, które odbyło się w sobotę, 13 stycznia.

Wśród zaproszonych na to wyjątkowe wydarzenie gości znaleźli się przyjaciele, współpracownicy oraz osoby, które na co dzień przyczyniają się do realizacji marzeń w Ostoi.

- Każdy z nas słyszał powiedzenie „żyje się tylko raz”, ale ilu z nas naprawdę rozumie to motto i docenia każdy dzień maksymalnie? Jestem tu, żeby przekonać, że carpe diem powinno być naszą mantrą. Życie jest zbyt cenne, aby brać je za pewnik- mówiła Danuta Werc dodając, że w obecnych czasach jesteśmy pochłonięci często sprawami błahymi, nowoczesną technologią czy nawet pracą zamiast kontaktować się z prawdziwymi ludźmi. Ważne, by cieszyć się każdą chwilą i nowymi doświadczeniami, również otwarciem, podczas którego razem goście mieli okazję obcować.

To właśnie po to, by wspólnie spędzać, czas czerpać każdą chwilę najbardziej jak można i znajdować radość powstała Ostoja. Miejsce w naszym powiecie wyjątkowe do którego od teraz dołączyła restauracja w której zjeść można zdrowo i pysznie.

Podczas spotkania doceniono i podziękowano wszystkie osoby, dzięki którym udało się zorganizować sobotnie wydarzenie oraz skosztować pysznych dań, które stanowiły jedynie zapowiedź do wyjątkowości smaków, których doświadczyć można od teraz każdego dnia.
 
Lód na akwenach- strażacy PSP i OSP ćwiczą ratowni...
Wideo: Stefan Sochański z Cisewa o swojej pasji d...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.