Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kluczowe 90 minut - czy uda się wyjaśnić, gdzie zniknął Michał Rosiak?

Michał Rosiak

Co wydarzyło się w nocy, 18 stycznia pomiędzy 1.36 a 3.06? Odpowiedź na to pytanie być może pozwoli wyjaśnić sprawę zaginięcia Michała Rosiaka.

Michał był na przystanku Garbary 01, kiedy o 1.36 w nocy 18 stycznia autobus linii nr 248 wjechał w zatoczkę. Siedzącego tam mężczyznę zarejestrowały kamery autobusu. Michał nie wsiadł jednak do środka i nie odjechał. Kolejny nocny autobus przyjechał półtorej godziny później, o 3.06. Na nagraniu jednak nie ma już jednak na przystanku nikogo. Kluczowe w tym momencie staje się ustalenie co wydarzył się w tym czasie, w którą stronę udał się poszukiwany 19-latek.

Do poszukiwań włączyło się także wielu ochotników. Dziś (23 stycznia) przeszukiwali oni park Szelągowski, jednak nie natrafili na żadne ślady. W poszukiwania włączyli się również turkowianie, którzy wyruszą do Poznania, by pomóc w odnalezieniu 19-latka.

Michał wraz z trzema kolegami bawił się w klubie Euphoria na poznańskim Starym Rynku. Około 1.00 w nocy (18 stycznia) znajomi zauważyli, że 19-latka nie ma. Chłopak wyszedł z klubu i od tego momentu nie ma z nim kontaktu. Zaginięcie zgłoszono policji, a poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Nowe Miasto. W mediach społecznościowych bliscy i znajomi udostępniają plakaty z rysopisem poszukiwanego.

Zaginiony Michał Rosiak ma około 190 cm wzrostu, lekki zarost ubrany był w czarną polówkę, długą czarną kurtkę firmy New Balance oraz czarne spodnie. Ktokolwiek może mieć jakieś informacje na temat Michała proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.

Twój e-PIT od 15 lutego 2019 r. elektronicznie na ...
Dwa potrącenia w ciągu ostatnich dni. Jedna ofiara...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Tomasz w czwartek, 24 stycznia 2019 15:42

Pewnie znowu się okaże, że jakieś zatargi z ludźmi o substancje nielegalne nikt tak po prostu nie znika taka jest Prawda.....

Pewnie znowu się okaże, że jakieś zatargi z ludźmi o substancje nielegalne nikt tak po prostu nie znika taka jest Prawda.....
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.